Platform { E-Ticaret }

Ürün Açıklaması

Markanız adına en önemli olan şey hizmet ve ya ürününüzü tanıtan ve bilgi verici metinlere ekstra olarak özgün ve kreatif içerikler olmalı. Her biri alanında uzman ekibimiz yaratıcı içerikleri özgün bir şekilde oluşturuyor.

Meta Açıklaması

Web sitelerde içeriğin belirli bir özeti olan ve genellikle 90 – 160 karakter uzunluğa sahip olan meta açıklamalarını en doğru şekilde sizler için üretiyoruz.

Blog İçerik

Bloglar için marka odaklı stratejilerle yola koyuluyoruz. Sizlerinde onayı ile belirlenen ana kelimeler ve konu başlıklarınız üzerinden düzenli bir şekilde özgün içerikler yaratıyoruz. Hedeflediğiniz kitleye uygun içerikler hazırlarken temel de SEO ve Semantik uyumlu içeriklerle doğru kitleye erişmenizi sağlayan içerikleri yaratıyoruz.

Landing Page

Web sitenizin yanı sıra ekstra bir alanda oluşturulan landing page sayfalarınız adına en iyi şekilde özgün ve SEO uyumlu içeriklerinizi yaratıyoruz.

Kategori Açıklamaları

Web sitenizde kategori açıklamalarının oldukça önemi vardır. Genellikle E-ticaret siteleri için kullanımı doğru bir şekilde olması gerektiğini sıklıkla vurguluyoruz. Bizler en iyi şekilde bunu sizin için oluşturuyoruz.
Başa dön tuşu
Kapalı