Ajansİçerik AJANSISEO

Lejyo Çağımızın Ajansı

Merhaba değerli arkadaşlar. Lejyo’ya hoş geldiniz. Lejyo neler yapar? Hizmet alanlarımız nelerdir?  ve daha bir çok soruyu  bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Çağımız için modern hizmetleri sizlere sunuyoruz. Lejyo ekibi olarak uzun yıllardır hizmet  sunmaktayız. Alanında uzman ekiplerimiz ile uzun yıllardır 360 Reklam Ajansı bünyesinde tecrübeler edindik. Öncesinde de büyük firmalarla çalışarak tecrübe edinen ekibimiz artık Lejyo ile sizlere hizmet sunmakta. Lejyo’yu yeni ve yaratıcı fikirlerin adresi adresi olarak tanımlıyoruz. Yaratıcılıkta sınır tanımayan ajansımız yaptığı tüm işlerde en iyi olmak için çalışıyor. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin karşılığını her zaman fazlasıyla alacağınızı garantiliyoruz. Reklam ve tanıtım işleri yapan ajansımız sizlerin de en iyi tanıtımını sağlayarak sektörde önemli bir yere sahip olmanızda büyük katkılar sağlamaktadır.

Öncelikle Neler Yapıyoruz

Reklam ve tanıtım hizmetleri alanında deneyimli ve donanımlı kadromuz ile geniz bir hizmet ağına sahibiz. Yeni bir şirket kuruyorsanız veya var olan şirketinizin ürün hizmet tanıtımını en iyi şekilde yapmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Yeni kurulan bir şirket için kurumsal kimlik çalışması ile ihtiyacınız olan her şeyi tasarlıyoruz. Logo tasarımı, kurumsal kartvizit, kurumsal zarf,fatura,not bloklar ve daha fazlasını tasarlıyor üretiyoruz. Kurumsal markanızı oluşturup değer katıyoruz. Kurumsal responsive web tasarımlar ile markanızın hak ettiği değeri taşıyan web tasarım hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz Hizmetler Başlıca;

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

SEO yani en net tanımı ile arama motoru optimizasyonu. Profesyonel SEO uzmanlarımız ile sunduğumuz SEO Hizmeti arma motorlarında sizleri üst sıralarda taşıyacak ilk sayfada yer almanızı sağlayacaktır. SEO’nun günümüz dijital pazarlama ortamındaki rekabete çok iyi bir katkısı olduğu tartışılmaz bir konudur. Sizlerde Lejyo’dan SEO Hizmeti alarak bu rekabet içerisinde sektörünüz alanında hızlıca yükselebilir satışlarınızı arttırabilirsiniz. Rakip analizi, anahtar kelime analizi ve içerik üretimi ile web sitenizin değerine değer katıyoruz. En son güncel SEO teknikleri ile web sitenizi üst sıralara taşıyalım sektörünüzde rekabet üstünlüğünüzü sağlayın.

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile reklam ve tanıtımlarınızı daha az bir bütçe ile daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Sosyal medyanın etkili kullanılması durumunda en iyi dijital pazarlama ağlarından biri tamamlanmış oluyor. Bu hizmeti de en iyi şekilde yapan Lejyo’ya güvenebilirsiniz. Uzun yılların verdiği tecrübeler ve sosyal medya uzmanlarımız ile sizlerinde sosyal medya hesaplarınızı yönetelim ve daha iyi hedef kitlelere daha düşüt bütçeler ile ulaşalım. Detaylar için hemen iletişime geçin.

Google Adwords

Profesyonel Google reklam uzmanlarımız ile reklam alanında en pratik reklam çözümlerimizi sizlere sunuyoruz. Google reklamları sayesinde reklamlarınız tıklandığı sürece para harcarsınız ve tam olarak ulaşmak istediğiniz hedef kitleye anahtar kelime analizleri ile reklamınız gösterime sunulur. Google reklamları ile her zaman avantajlı siz olun potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırın. Lejyo olarak Google Ads alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Web Site

Web tasarımızı dilediğiniz gibi yapıyoruz. hayal ettiğiniz web siteyi tasarlayıp sizlere sunuyoruz. Responcive tasarımlar ile her alana uygun web site ile bir adım önde olun. Web sitelerimizi SEO ve Mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı yaparken müşteri isteklerine, Web sitenin kulanılırlığına, sadeliğe ve şıklığa önem vererek müşteri memnuniyetini temel prensip olarak ele alıyoruz. Sunduğumuz hizmet içerisinde bir yıllık site destek ile her zaman yanınızda yer alıyoruz. SEO çalışmaları, içerik üretimleri ve yönetimi, özel grafik tasarımlar ve sosyal medya destekleri ile markanızı daha iyi yerlere taşıyoruz.

E-Ticaret

Profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Dijital pazarlama ile lider konumunda yerinizi alın. Yönetim Panelli. Ek Ücret Yok, SEO Uyumlu, Yüzlerce özellik bir arada, Modern tasarımlar, Ücretsiz destek Tüm bu özellikleri bir arada barındıran bir e ticaret sitesine sizde hemen sahip olun. E-ticaret sitenizi kuralım, Dijital pazarlama ağınızı yönetelim ürün ve hizmet satışlarınızı katlayalım.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama ile dijital alanda ağınızı oluşturun. Sizler için oluşturacağımız mobil uygulama ile reklam gelirleri oluşturun ve her an her yerde pratik bir şekilde müşterilerinizin yanında olun. Günümüzde mobil cihaz kullanan kişilerin sayısı çok fazla, böyle bir durumda insanlara mobilden hitap etmek müşteri tutmanın en temel prensibidir. Sizlere de sektörünüze uygun mobil uygulama yazılımı yapalım her an her yerde müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayın.

Dijital Medya

Dijital Medya. Markanıza dijital alanda değer katalım. Markanız için sosyal medya konumlandırma, pazarlama, rekabet üstünlüğü, etkili iletişim ve pazarlama takip süreçlerini yönetiyoruz. Yaptığımız tüm bu işlerin ne tür getirileri olduğunu gösteren raporlamalar ile sunuyoruz. Sosyal medya reklamları sayesinde düşük bütçeler ile ve etkili pazarlama teknikleri kullanılarak yönetildiği taktirde dijital medyada ki ağınızı en etkili şekilde oluşturmuş olacaksınız. Dijital medya kitle iletişimi için etkili kullanıldığı sürece müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirir.

Reklam ve Tanıtım

Reklam ve tanıtım alanında bir çok hizmet veren Lejyo bir ürün veya hizmetin tanıtımı için gerekli olan her hizmeti yılların tecrübesine dayanarak en iyi şekilde yapmaktadır. Ürün hizmet tanıtımları için tanıtım – reklam filmi ve grafik tasarım gibi etkili hizmetleri planlayıp sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz;

Bu alanlarda en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Kurumsal bir tanıtım filmi ile müşterilerinize kendinizi daha iyi anlatabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize sunacağınız promosyon ürünleri ile her zaman müşterilerinizin aklında yer edinebilirsiniz. Kurumsal grafik tasarımlar ile marka değerinize değer katarak marka imajınızı oluşturabilirsiniz. Profesyonel dijital baskı yöntemleri ile dergi- katalog gibi tanıtıcı ürünlerin en kalitelisini kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri profesyonel bir ajanstan almanız sizin için en iyi seçim olacaktır. Lejyo yılların tecrübesi ile sizlere eşsiz yaratıcı fikirler üreterek hem marka değerinizi hemde marka imajınızı oluşturuyor. Profesyonel ekipler ve ekipmanlar ile en iyi reklam ve tanıtımı sizlere sunuyoruz. Tüm bunlardan yararlanmak için en iyi olmak için sizde Lejyo ile İletişime Geçin. En iyisi siz olun diye çalışıyoruz…    

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı