Lejyo TANITIM

Reklam ajansı Bestimage; iletişim dinamiklerine hakim ve gelişmiş estetik algılara sahip profesyonellerden oluşan uzman ekibi ile, hedef kitle, sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek

hitap ettiğiniz kişilere en doğru şekilde ulaşmanın yolunu bulur ve tanıtım filmi hazırlama işlemini tamamen bu doğrultuda gerçekleştirir.

Tanıtım FİLMİ

Tanıtım filmleri; kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, mekan tanıtım filmi, kitap tanıtım filmi, etkinlik tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi gibi türlere ayrılır. Tanıtım filmlerinin amacı, potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekmek ve tanıtım filmi hazırlanan ürünü, hizmeti veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir şekilde ifade etmektir. Tüm iletişim stratejilerinde olduğu gibi bu konuda da müşteri brief’i çok önemlidir. Brief’teki beklentiler doğrultusunda, tamamen hedef kitleye ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir tanıtım filmi marka imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar.

İletişim Detayları

İletişim Formu